Зголемени квоти за натпреварот Фулам – Евертон

Денес започнува вонредното коло во англиската Премиер лига, а еден од закажаните дуели ќе се игра помеѓу Фулам и Евертон.

Фулам не е во некоја сјајна форма и има само една победа на последните пет натпревари, а исто така и Евертон не блеска во последно време, поточно во последните пет дуели остварија една победа, две реми и два порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Левин прв да постигне погодок коефициент 7.50 зголемен на 8.00
  • 1:2 точен резултат коефициент 13 зголемен на 15

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*