Super Boost во Bet365 за натпреварот Нотингем Форест – Арсенал

Првиот натпревар од вонредното коло во Премиер лига се игра денес од 20:30 часот помеѓу екипите на Нотингем Форест и Арсенал.

Нотингем Форест е на 16-та позиција со вкупно 20 бода кои ги имаат освоено преку 5 победи, 5 реми и 11 порази, додека Арсенал е на 3-то место со 43 бода и учинок од 13 победи, 4 реми и 4 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, нуди Super Boоst промоција за овој натпревар и нуди зголемена квота од 1.44 на 2.00.

Понудениот Super Boost тип е:

  • Арсенал да постигне 2 или повеќе погодоци

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*