Зголемени квоти за натпреварот Марсеј – Монако

Денес во 21:00 ќе имаме можност да погледнеме дерби во француската Лига 1 каде што на Велодром ќе се сретнат екипите на Марсеј и Монако.

Марсеј е на 7-та позиција на табелата и досега освоија 28 бода преку 7 победи, 7 реми и 4 порази, додека Монако е на 4-то место со 33 бода и учинок од 10 победи, 3 реми и 5 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Монако да постигне погодок во двете полувремиња коефициент 3.75 зголемен на 4.00
  • Витиња прв да постигне погодок коефициент 6.50 зголемен на 7.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*