Зголемени квоти за натпреварот Атлетик Билбао – Барселона

Денес од 21:30 во рамките на шпанскиот Куп ќе се сретнат екипите на Атлетик Билбао и Барселона.

Атлетик Билбао во последните пет натпревари запиша четири победи и еден пораз, а ист таков идентичен учинок запиша и Барселона.

Во претходната рунда од овој куп, домаќините го елиминираа Алавес, додека Барса беше подобра од нисколигашот Унионстас.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Феликс прв да постигне погодок коефициент 9.50 зголемен на 10
  • 2-1 точен резултат коефициент 10 зголемен на 11

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*