Зголемени квоти за натпреварот Селта – Реал Сосиедад

Денес од 21:30 часот имаме термин резервиран за натпревар од шпанскиот Куп, а во него ќе се сретнат екипите на Селта Виго и Реал Сосиедад.

Домаќините во домашното првенство се наоѓаат на втората половина на табелата и бележеат релативно лоши резултати, додека Сосиедад делува дека ја надмина кризата и запиша победа во последниот првенствен натпревар, токму против тимот на Селта.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 10 зголемен на 11
  • Анастасиос Дувикас да постигне прв погодок коефициент 8.00 зголемен на 8.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*