Специјал тикет за натпреварот Брага – Спортинг

Денес во рамките на полуфиналето од португалскиот Лига куп се сретнуваат екипите на Брага и Спортинг.

Брага во последните пет натпревари запиша две победи, едно реми и два порази, додека Спортинг во истиот временски период оствари пет победи и може да кажеме дека на овој дуел влегуваат со фантастично расположение.

Сепак станува збор за две екипи кои се слични по квалитет, па очекуваме неизвесен и возбудлив натпревар.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*