Зголемени квоти за натпреварот Малезија – Јордан

Денес од 18:30 во рамките на азискиот Куп ќе се сретнат селекциите на Малезија и Јордан.

Малезија во последните пет натпревари оствари три победи, едно реми и еден пораз, додека Јордан во истиот временски период запиша една победа, едно реми и три порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1-3 точен резултат коефициент 17 зголемен на 19
  • Малезија да постигне погодок во двете полувремиња коефициент 6.00 зголемен на 6.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*