Натпревар со драстичен пад на коефициентот (15.01.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската НПЛ Премиер дивизија кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 20:45 ќе се сретнат екипите на Брадфорд и Марин. Домаќините во последните пет натпревари запишаа пет последователни порази, додека гостите во истиот временски период запишаа една победа, две реми и два порази.

Брадфорд – Марин – 2 @ 1.71 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Марин беше 2.02, а во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 1.71 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*