Зголемени квоти за натпреварот Барселона – Осасуна

Денес од 20:00 се игра вториот полуфинален натпревар, а во него ќе се сретнат екипите на Барселона и Осасуна.

Барса во последните пет натпревари запиша три победи, едно реми и еден пораз, додека Осасуна во истиот временски период оствари три победи, едно реми и еден пораз.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени квоти за два типови и тоа:

  • Феран Торес да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 23 зголемен на 26
  • Левандовски да постигне погодок со глава коефициент 7 зголемен на 7.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*