Натпревар со драстичен пад на коефициентот (11.01.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од алжирската Лига 1 кој бележи пад на коефициентот за победа на алжирската Лига 1.

Од 19:00 се сретнуваат екипите на УСМ Алжер и Саура. Домаќините се наоѓаат на 13-та позиција со вкупно 11 бода, додека Саура е на 6-та позиција и досега имаат освоено 19 бода.

УСМ Алжер – Саура – 1 @ 1.77 во 22Bet

Почетната вредност за победа на УСМ Алжер беше 2.47, а во моментов бележи пад од скоро 28% и се плаќа со квота 1.77 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*