Специјал тикет за натпревар Јувентус – Фросиноне

Во рамките на ¼ финалето од италијанскиот куп, вечер од 21:00 часот ќе имаме можност да го погледнеме натпреварот помеѓу Јувентус и Фросиноне.

Јувентус е во фантастична форма и во последните пет натпревари запишаа четири победи и едно реми, додека Фросиноне пак во истиот временски период оствари четири порази и една победа.

И покрај тоа што Јувентус е голем фаворит на овој натпревар, ние очекуваме интересен и возбудлив дуел, па решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 5.50, а нашиот избор е:

  • 1
  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*