Зголемени квоти за натпреварот Рома – Кремонезе

Денес од 21:00 часот ќе се игра натпреварот помеѓу Рома и Кремонезе во рамките на италијснкиот Куп.

Рома во последните пет натпревари запиша две победи, едно реми и два порази, а ист таков учинок има и тимот на Кремонезе, но имајте на ум дека тие се натпреваруваат во понизок ранг.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Рома да победи во двете полувремиња коефициент 3.40 зголемен на 3.50
  • Лукаку прв да постигне погодок коефициент 3.75 зголемен на 4.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*