Специјал тикет за натпреварот Жирона – Атлетико Мадрид

Денес во последниот термин од 21:30 часот во Ла Лига ќе се сретнат две квалитетни екипи, поточно во Каталонија ќе патува тимот на Атлетико Мадрид.

Жирона е хит во ова првенство и се наоѓа на делба на првата позиција заедно со Реал Мадрид, а тоа им е заслужено со оглед на фактот дека досега запишаа 14 победи, 3 реми и 1 пораз.

Атлетико Мадрид пак е на 3-то место со вкупно 38 бода и учинок од 12 победи, 2 реми и 4 порази.

Ова дефинитивно ќе биде интересен и неизвесен дуел, а ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 8.50, a нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 удари во рамките на голот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*