Зголемени квоти за натпреварот Арсенал – Вест Хем

Денес од 21:15 во рамките на англиската Премиер лига ќе се сретнат екипите на Арсенал и Вест Хем.

Арсенал е на 2-то место и досега имаат освоено 40 бода преку 12 победи, 4 реми и 2 порази.

Вест Хем е на 7-та позиција со 30 бода кои ги имаат освоено преку 9 победи, 3 реми и 6 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претставиме зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Габриел Жезус да постигне погодок со глава коефициент 15 зголемен на 17
  • Пакета да има повеќе од 1 асистенција коефициент 9.00 зголемен на 9.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*