Специјал тикет за натпреварот Брајтон – Тотенхем

Денес од 20:30 ќе имаме можност да го погледнеме натпреварот помеѓу Брајтон и Тотенхем.

Домаќините во последните пет натпревари остварија две победи, две реми и еден пораз, додека гостите пак во истиот временски период запишаа три победи, едно реми и еден пораз.

Со оглед на тој факт и според моменталната ситуација на табелата може да кажеме дека пред нас е еден интересен и возбудлив натпревар.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*