Зголемени квоти за натпреварот Челзи – Кристал Палас

Денес од 20:30 ќе имаме можност во рамките на англиската Премиер лига да го погледнеме натпреварот помеѓу Челзи и Кристал Палас.

Домаќините и оваа сезона разочараа со своите изданија и се наоѓаат на 11-та позиција со вкупно 22 бода, додека Кристал Палас е на 15-то место со 18 бода кои ги имаат освоено преку 4 победи, 6 реми и 8 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Николас Џексон да постигне прв погодок коефициент 5.50 зголемен на 6.00
  • Мудрик да има најмалку 1 асистенција коефициент 5 зголемен на 5.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*