Специјал тикет за натпреварот Евертон – Манчестер Сити

Денес во последниот термин за Премиер лига ќе се сретнат екипите на Евертон и Манчестер Сити.

Домаќините се на 17-то место со 16 бода, но поради одлука на фудбалскиот сојуз на Англија одземени им беа 10 бода. Манчестер Сити некако заостана во борбата за титула, но има и два натпревари помалку од лидерот Ливерпул.

Овде очекуваме интересен и возбудлив натпревар, па затоа одлучивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 6.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*