Зголемени квоти за натпреварот Рајо Валекано – Валенсија

Денес во рамките на вонредното коло во Ла Лига од 19:00 часот ќе се сретнат екипите на Рајо Валекано и Валенсија.

Рајо Валекано е на 11-то место со вкупно 20 бода, а тимот на Валенсија има ист број бодови, па тој факт јасно укажува дека станува збор за дуел на две изедначени екипи.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2/2 коефициент 6 зголемен на 6.50
  • 2-0 точен резултат коефициент 9.50 зголемен на 10

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*