Зголемени квоти  за натпреварот Жирона – Атлетик Билбао

Денес завршува колото во шпанската Ла Лига со натпреварот помеѓу Жирона и Атлетик Билбао.

Жирона е најпријатното изненадување во Ла Лига и се наоѓа на втората позиција и има натпревар помалку, додека Атлетик Билбао е на 6-та позиција со вкупно 24 бода кои ги имаат освоено преку 7 победи, 3 реми и 3 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1-0 точен резултат коефициент 11 зголемен на 12
  • Инаки Вилијамс да постигне погодок коефициент 8 зголемен на 8.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*