Зголемени квоти за натпреварот Овиедо – Картагена

Денес во 21:00 е последниот натпревар од 15т-то коло на шпанската Сегунда Лига.

Во него ќе се сретнат екипите на Реал Овиедо и Картагена. Домаќините се на 14-то место со вкупно 18 бода, додека гостите се на 22-то место со вкупно 6 бода.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови на овој натпревар и тоа:

  • Овиедо да победи во двете полувремиња коефициент 5.50 зголемен на 6.00
  • 3-1 точен резултат коефициент 19 зголемен на 21

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*