Натпревар со драстичен пад на коефициентот (13.11.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од египетската Дивизија 2 кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 16:00 се сретнуваат екипите на Раја и Декернес. Домаќините се на 12-то место со вкупно 9 бода, додека гостите се на 10-та позиција со вкупно 10 бода.

Раја – Декернес – 1 @ 2.05 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Раја беше 2.55, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 2.05 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*