Специјал тикет за натпреварот Тулуз – Ливерпул

Денес воглавно ги имаме натпреварите од двата послаби европски купови, поточно Лига Европа и Конференциска лига.

Во рамките на Лига Европа од 18:45 ќе се сретнат екипите на Тулуз и Ливерпул. Домаќините се на 3-то место и досега имаат освоено 4 бода, додека Ливерпул е на првата позиција со вкупно 9 бода кои ги имаат освоено преку 3 победи.

Овде Тулуз е домаќин и често знае да направи изненадувачки резултат, но Ливерпул е доста квалитетен тим, па веруваме дека забавата ќе биде гарантирана.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • 2/2
  • Салах да има повеќе од 1.5 удари во рамките на голот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*