Натпревар со драстичен пад на коефициентот (09.11.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Лига Европа кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 18:45 се сретнуваат екипите на Макаби Хаифа и Виљареал. Домаќините досега освоија само еден бод преку едно реми и еден пораз, додека гостите во изминатите два дуели остварија една победа и еден пораз.

Макаби Хаифа – Виљареал – 2 @ 1.91 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Виљареал беше 2.35, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 1.91 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*