Бонус за добредојде до 7500 денари!

22Bet е обложувалница која нуди фантастични промоции како за новите, така и за постоечките корисници.

Овој пат имаат атрактивна понуда за сите нови корисници, поточно за корисници кои ќе го направат својот прв депозит.

Станува збор за 100% бонус за добредојде на вашата прва уплата до најмногу 7500 денари.

Се што треба да направите е:

  1. Регистрирајте се во 22Bet ТУКА
  2. Направете го вашиот прв депозит
  3. Уживајте во бонусот

Услови и правила за користење

  • Понудата е наменета за сите нови корисници
  • Вредноста на бонусот е 100% до 7500 денари
  • Промоцијата е активна само за еден член од семејството
  • Бонусот пред да го повлечете мора да го изиграте х5 пати на тикет со најмалку три селекции и поединечен коефициент поголем од 1.40
  • Бонусот мора да го изиграте во рок од 7 дена

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*