Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Атлетико Мадрид – Селтик

Денес на програмата за обложување ги имаме натпреварите од четвртото коло на најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони.

Во терминот од 21:00 часот, еден од понудените дуели ќе се изигра во Мадрид, каде што домаќините Атлетико Мадрид ќе го дочекаат тимот на Селтик.

Атлетико во групната фаза досега оствари една победа и две реми, додека гостите пак запишаа два порази и едно реми, па се наоѓаат на последната позиција на табелата.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Гризман да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 10 зголемен на 11
  • Мората да постигне гол со глава коефициент 6.50 зголемен на 7.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*