Специјал тикет за натпреварот Фиорентина – Јувентус

Денес во последниот термин за италијанската Серија А, во Фиренца ќе се сретнат екипите на Фиорентина и Јувентус.

Домаќините се со големи амбиции оваа година, поточно „бркаат“ пласман за Европа, додека гостите пак единствен приоритет им е Скудето, но големо е прашањето колку ќе успеат во тоа.

Јувентус на овој натпревар влегува како благ фаворит, но и покрај тоа ние очекуваме натпревар полн со притисок и голема борба.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 3.60, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Х во првите 10 минути од натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*