Специјал тикет за натпреварот Серкл Бриж – Варегем

Денес во рамките на белгискиот Куп ќе се сретнат екипите на Серкл Бриж и Варегем.

Серкл Бриж на овој натпревар влегува како голем фаворит, а и зад себе има солидни резултати, додека Варегем е дел од втората лига во Белгија и може да кажеме дека таму се снаоѓаат одлично, па им предвидуваме брз повраток во елитата.

Ние за вас за овој куп натпревар составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 4, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Серкл Бриж да помине понатаму
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*