Зголемени квоти за натпреварот Гранада – Виљареал

Вечер во 21:00 часот завршува 11-то коло, а во последниот дуел ќе се сретнат екипите на Гранада и Виљареал.

Гранада е во многу лоша форма и зад себе има три реми и два порази во последните пет натпревари, додека Виљареал има за нијанса подобар учинок, поточно тие во тој временски период остварија два порази, две реми и една победа.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Виљареал да победи во двете полувремиња коефициент 7 зголемен на 7.50
  • 2-1 точен резултат коефициент 11 зголемен на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*