Натпревар со драстичен пад на коефициентот (30.10.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија А кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 20:45 се сретнуваат екипите на Лацио и Фиорентина. Лацио досега остварија 4 победи, 1 реми и 4 порази, додека Фиорентина во истиот временски период остварија 5 победи, 2 реми и 2 порази.

Лацио – Фиорентина – 1 @ 2.20 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Лацио беше 2.50, а во моментов бележи пад од скоро 12% и се плаќа со квота 2.20 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*