Специјал тикет за натпреварот Манчестер Јунајтед – Манчестер Сити

Денес од 16:30 во рамките на англиската Премиер лига ќе имаме можност да гледаме градско дерби.

Во овој натпревар ќе се сретнат екипите на Манчестер Јунајтед и Манчестер Сити.

Домаќините во Премиер лига во последните пет натпревари запишаа три победи и два порази, па се наоѓаат на 8-та позиција, додека гостите се на врвот на табелата и имаат ист учинок како и домаќините.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 4, a нашиот избор е:

  • ГГ3+
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Х до 10-та минута на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*