Зголемени квоти за натпреварот Жирона – Селта

Денес од 21:00 започнува новата рунда во шпанската Ла Лига, а во премиерниот натпревар ќе се сретнат екипите на Жирона и Селта Виго.

Жирона е на делба на првата позиција заедно со Реал Мадрид и може да кажеме дека се најпријатното изненадување во досегашниот тек од првенството. Селта од друга страна е дел од црвената зона и зад себе има многу лоши резултати.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Селта да победи во било кое полувреме коефициент 2.50 зголемен на 2.60
  • 2-0 точен резултат коефициент 9.50 зголемен на 10

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*