Натпревар со драстичен пад на коефициентот (27.10.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од германската Бундеслига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 20:30 се сретнуваат екипите на Бохум и Мајнц. Овие две екипи може да кажеме дека во моментов се најслаби во Бундес, а исто така се и во многу лоша форма.

Бохум – Мајнц – 2 @ 2.55 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Мајнц беше 2.95, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 2.55 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*