Зголемени квоти за натпреварот Ливерпул – Тулуз

Денес на програмата за обложување ги имаме натпреварите од Лига Европа и Конференциската лига.

Еден од понудените дуели во ЛЕ е натпреварот помеѓу Ливерпул и Тулус. Домаќините на овој натпревар влегуваат како огромни фаворити, а тоа е оправдано бидејќи имаат поквалитетен тим во своите редови.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Елиот да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 11 зголемен на 12
  • Диого Жота да постигне погодок со глава коефициент 9 зголемен на 9.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*