Специјал тикет за натпреварот Рома – Славија Прага

Денес од 21:00 во рамките на третото коло од Лига Европа ќе се сретнат екипите на Рома и Славија Прага.

Рома во ова европско издание има 100% учинок, поточно од два изиграни натпревари запишаа две победи, а ист таков учинок има и екипата на Славија Прага.

Поради домашниот терен, Римјаните влегуваат како фаворити на овој натпревар, но тоа не значи дека Славија Прага лесно ќе се предаде.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.00, а нашиот избор е:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*