Натпревар со драстичен пад на коефициентот (26.10.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Лига Европа кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 18:45 се сретнуваат екипите на Олимпијакос и Вест Хем. Олимпијакос во последните пет натпревари запишаа три победи, едно реми и еден пораз, а ист таков учинок има и нивниот противник, екипата на Вест Хем.

Олимпијакос – Вест Хем – 1 @ 2.90 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Олимпијакос беше 3.50, а во моментов бележи пад од скоро 17% и се плаќа со квота 2.90 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*