Специјал тикет за натпреварот Јанг Бојс – Манчестер Сити

Денес е вториот дел од 3-то коло на групната фаза од Лигата на шампиони.

Од 21:00 во Швајцарија ќе се сретнат екипите на Јанг Бојс и Манчестер Сити. Домаќините досега имаат освоено еден бод, додека гостите имаат 100% учинок, односно две победи од два изиграни натпревари.

Манчестер Сити очекувано овој натпревар го дочекуваат како фаворити, а ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 6.00, а нашиот избор е:

  • 2/2
  • ГГ
  • Повеќе од 25 удари на голот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*