Зголемени квоти за натпреварот Галатсарај – Баерн Минхен

Денес започнува третото коло во групната фаза на најелитното фудбалско натпреварување во Европа – Лига на шампиони.

Во терминот од 18:45 во Истанбул ќе се сретнат екипите на Галатасарај и Баерн Минхен.

Иако домаќините се во одлична форма, сепак гостите на овој натпревар се големи фаворити бидејќи имаат поквалитетен тим.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • 3-1 точен резултат коефициент 11 зголемен на 12
  • Хари Кејн да постигне 2+ погодоци коефициент 4 зголемен на 4.33

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*