Натпревар со драстичен пад на коефициентот (24.10.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Национал лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 20:45 се сретнуваат екипите на Барнет и Салихал Мурс. Барнет во последните пет натпревар изапишаа четири победи и едно реми, додека гостите пак во истиот временски период остварија две победи, едно реми и два порази.

Барнет – Салихал – 1 @ 1.53 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Барнет беше 2.00, а во моментов бележи пад од скоро 24% и се плаќа со квота 1.53 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*