Super Boost во Bet365 за натпреварот Севиља – Арсенал

Денес на програмата го имаме 3-то коло од Лигата на шампиони, а еден од понудените дуели за вечер ќе се игра помеѓу Севиља и Арсенал.

Севиља ја има улогата на аутсајдер на овој натпревар, а искрено и во последните неколку кола немаат кој знае колку импресивни резултати, додека Арсенал игра фантастично.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави Super Boost коефициент за овој натпревар, поточно коефициентот за Букајо Сака да има удар во рамките на голот е 1.50, а со оваа промоција е зголемен на 2.00.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*