Специјал тикет за натпреварот Одензе – Митиланд

Денес во рамките на данската Супер лига ќе се сретнат екипите на Одензе и Митиланд.

Домаќините после лошата серија резултати конечно запишаа победа во последното коло, додека гостите немаат пораз на последните пет натпревари.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*