Специјал тикет за натпреварот Милан – Јувентус

Денес од 20:45 во рамките на италијанската Серија А имаме можност да погледнеме вистински дерби натпревар каде што ќе се сретнат екипите на Милан и Јувентус.

Милан игра фантастично оваа сезона и нивната цел е да завршат на првата позиција во Италија, додека Јувентус има исти амбиции, но некако прават повеќе киксови.

Ова дефинитивно ќе биде доста интересен натпревар, а ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 6.50, a нашиот избор е:

  • Повеќе од 9.5 корнери
  • Повеќе од 2.5 погодоци
  • 1Х двојна шанса

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*