Специјал тикет за натпреварот Хановер – Магдебург

Денес од 18:30 во рамките на германската Цвајт лига се сретнуваат екипите на Хановер и Магдебург.

Хановер во последните пет натпревари запишаа три победи, едно реми и еден пораз, додека Магдебург во истиот временски период оствари една победа, две реми и два порази.

Овде имаме дуел на две екипи кои се слични по квалитет, па очекуваме интересен и неизвесен натпревар.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 4.75, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*