Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Крузеиро – Фламенго

Вечер точно на полноќ во рамките на бразилската Серија А се сретнуваат екипите Крузеиро и Фламенго.

Крузеиро во последните пет натпревари остварија три реми, една победа и еден пораз, а и нивниот противник, екипата на Фламенго има идентичен учинок во истиот временски период.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1-2 точен резултат коефициент 9.50 зголемен на 10
  • 1/1 коефициент 5.50 зголемен на 6.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*