Специјал тикет за натпреварот Ал Наср – Ал Аин

Денес од 17:30 во рамките на  ¼ финалето од ОАЕ лига купот ќе се сретнат екипите на Ал Насер и Ал Аин.

Ал Наср има остварено три победи, едно реми и еден пораз во последните пет натпревари, додека Ал Аин во истиот временски период запиша четири победи и еден пораз, па во подобро расположение го дочекуваат овој натпревар.

Мотивот е огромен на двете страни, па затоа очекуваме возбудлив и интересен натпревар.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*