Зголемени квоти за натпреварот Гремио – Атлетико ПР

Денес точно на полноќ, во рамките на бразилската Серија А се сретнуваат екипите на Гремио и Атлетико ПР.

Домаќините после 26 изиграни натпревари се наоѓаат 3-то место со вкупно 44 бода и со оглед на големата конкуренција им предвидуваме голема борба. Гостите пак се 8-то место и досега имаат освоено 41 бод.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Гостите да победат во било кое полувреме коефициент 2.50 зголемен на 2.60
  • 2-0 точен резултат коефициент 8.50 зголемен на 9.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*