Специјал тикет за натпреварот Грција – Холандија

Денес од 20:45 во рамките на квалификациите за ЕУРО се сретнуваат селекциите на Грција и Холандија.

Грците досега запишаа 12 бода преку 4 победи, 0 реми и 2 порази, додека Холандија има 9 бода, но и еден натпревар помалку, па нивниот учинок е 3 победи, 0 реми и 2 порази.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*