Специјал тикет за натпреварот Велс – Хрватска

Денес продолжуваат дуелите за квалификациите за ЕУРО кое ќе се одржи наредната година во Германија.

Во терминот од 20:45, селекцијата на Велс ќе ја дочека екипата на Хрватите. Мора да признаеме дека овие две селекции имаат големи амбиции, но се во група која е составена од репрезентации слични по квалитет.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, a нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 7.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*