Зголемени квоти за натпреварот Мирандес – Тенерифе

Денес редовно коло се игра во шпанската Сегунда, а еден од понудените натпревари ќе се игра помеѓу Мирандес и Тенерифе.

Мирандес досега имаат освоено 10 бода од 10 изиграни натпревари и се наоѓаат на втората половина на табелата, додека Тенерифе е на топ позициите и има амбиции за директена преселба во шпанската елита.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1-2 точен резултат коефициент 10 зголемен на 11
  • 1/1 коефициент 5 зголемен на 5.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*