Специјал тикет за натпреварот Ибица – Мурсија

Денес во рамките на шпанската трета лига – група 2 се сретнуваат екипите на Ибица и Мурсија.

Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи и две реми, додека гостите во истиот временски период остварија една победа, две реми и два порази.

Ние за вас спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*