Специјал тикет за натпреварот Виган – Флитвуд

Денес на програмата ги имаме натпреварите од англискиот ЕФЛ Трофи Куп, а еден од понудените дуели е помеѓу Виган и Флитвуд.

Домаќините последната победа ја запишаа пред четири кола, а после тоа врзаа серија од четири последователни порази.

Флитвуд од друга страна има запишано две победи, два порази и едно реми во истиот временски период.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 4.00, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 2.5 гола на натпреварот
  • Повеќе од 10.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*